TUNÇ YAPIYLA YENİ BİR YAŞAMA HAZIR OLUN

1998 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Antalya’da kurulmuş olan TUNÇ YAPI, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.
Bugüne kadar imza attığı yüzlerce özgün proje tasarımı ile; konut, işyeri inşaatlarının hayata geçirilmesinde başarılı olmuş; ticari ilişkilerindeki iş ahlakı, ticari etik değerlere bağlılığı temelinde kazandığı müşteri memnuniyeti ile takdir toplamıştır.
 
Firmamız sektörün güncel yapı teknolojilerini ve malzemelerini profesyonel bir tarzda kullanarak, basit yapılar değil kalıcı eserler üretmek arzusundadır.
2016 yılında Zeren Homes İnşaat Emlak Otomotiv ve Tic.Ltd.Şti.’ni kurarak Zeren Homes markasını Bünyesine katmıştır. Bu marka ile yaptığı projelerle adından çokça söz ettirmiştir.
 
Kendisine yeniliği, sürekli gelişimi ve geliştirmeyi hedef alan firmamız 2019 yılında yılında Ant zeytinyağı Üretimi A.Ş.’yi kurarak Egeya markasını da Tunç Group bünyesine alarak yepyeni bir marka yaratmıştır.
Firmamız , girişimcilik örneği ile yepyeni ve farklı sektöre imza atmıştır. Katılmış olduğu yurt içi ve yurt dışı fuarlarında pazarın ve söktörün yeni ismi olarak ilgi odağı olmuştur.
Egeya markasının yüksek kalitete bulunan zeytin ve zeytinyağlarını üç farklı bölgede toplanıp işlendikten sonra Antalya’da bulunan paketleme ve dolum tesisimizde aylık 200 ton üretimle ambalajlanarak, 50 yi aşkın ürün çeşidi ile iç pazar ve dünya pazarına sunmaktadır.
Firmamız siz değerli dost ve müşterilerinden aldığı bu destek ve güven ile kurumsal bakış perspektifinde kaliteli, güvenilir ve profesyonel anlaşıyla daha iyi projelere imza atmaya devam edecektir.

Ekibimiz
Ömer Tunç
Şirket Yetkilisi
Hüseyin Tunç
Şirket Yetkilisi
Muhammed Fırat Tunç
Art Direktör
Hakkımızda Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi. TUNÇ YAPI ANTALYA,Emlak, Komisyoncu, Emlak Ofis, Daire, Site, Kooperatif, Villa, Yalı, Köşk, Kosk, Yali, Müstakil, Ev, Mustakil, Ofis, Depo, Dukkan, Dükkan, Fabrika, Otel, Restorant, Restaurant, Bina, Konut, Turistik, Tarla, Sanayi Arsası, Arsa, Satılık, Satilik,Devir, Devre, Mülk, Mulk, Apartman, Restoran, Plaza TUNÇ YAPI ANTALYA Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.Şirketimiz ve verdiğimiz hizmetler hakkındahakkında detaylı bilgi.